22.07.2021
Lugesin Meie Ema palve ja MA GISK hümni kuulama minnes sattus ette armsa Maters alias Maret Raudsepp profiilipilt ning jäin seda uudistama. Sattusin tema jagatud videole "Roaldi retked Eestis" 7.osa  "Inglid meie seas". Vaatasin suure huvi ja südamesoojusega antud saadet. Aitäh inglitele, et see saade minuni jõudis!

*  *  *  *  *1. Täna ärkasin nagu ikka hommikul, kella viie ajal. Kuulasin ära "Hümn Päikesele" ning hakkasin lugema üleskirjutusi mediumkirjast "Reisile inglitega, ilmapuukooli südamesse"... Leidsin sealt ka suunaviida MIS lehele, kus olid siis näpunäited, et tuleb lugemist alustada jalusest ehk tagantpoolt ettepoole. See oli nagu uue hingamise saamine, milline õppematerjal!

2. Täna, uuesti lugedes "Reisile inglitega, ilmapuukooli südamesse. Läkitus nr.1. Eelhäälestus usalduse kasvamisele" olin nagu puuga pähe saanud, kogu see tekst kõnetas mind veelgi teravamalt ja raputavamalt kui esimene kord ja tegin ka üleskirjutusi, eriti punase teksti osas. Meenus ka karmilt, miks ma siin olen ja sain karmi ja valusa meeldetuletuse, miks iga inimhing siin planeedil kehastunud on. Infot oli palju, nii et tunnen nagu oleks hing pahupidi keeratud heas mõttes, et kogu info saaks settida ja oma koha leida minu hingesügavustes.

*  *  *  *  *


21.06.2021
Eile ja tän
a lugesin: "Avatarid näitavad teed. Legendid ärkavad. Avatar Hypatia laskumise lugu", "Avatarid näitavad teed. Avatar Juno laskumise lugu", "Avatarid näitavad teed. Avatar Dianka laskumise lugu". Oli lohutav lugeda, milliste raskustega nemad pidid toime tulema oma ingliteel enne avatariga kohtumist. Tutvusin ka, kuidas avataridel on CV koostatud ja sain ka ülevaate nende varasematest tegevustest ja huvidest tööalaselt. Mida rohkem ma loen liidergrupi tegemiste ja ka nende endi teekonna kohta, seda suurem austus ja lugupidamine tekib nende vastu. Keegi ei ole ainult roosidega teel kõndinud, vaid kõigil on omad valukohad ja kogemused ja õppetunnid egoravi teel käies. Siin kohal tänan, et nad oma kogemusi on jaganud, see on väga lohutav ja samas ka julgustav lugemine enda teekonnal liikumisel ja ette tulevate raskustega toime tulemisel.

*  *  *  *  *


24.05.2021
Eilse kodutöö tegin ära väga lühidalt, ehk hakkas ego siin trikke tegema. Püüdsin ennast õigustada, et eelmise päeva kodutöö oli väga ennast andev, aga eks võimaliku tulevase kooliõppurina püüdsin ka vist piire kompida nagu lapsed ikka. Ehk oli ka soov minna positiivsel laineharjal terapeudiga kohtuma, kuna eelmine kord sai hirmu ja vaprusega võideldud. Täna oma lühikest blogitöö teemat arutades sain aru, et armas Ingliterapeut Marya suunas mind õrnalt tagasi õppimisvakku. Eks seda on ka vaja, aga seekord kuidagi püüdsin kergemas voolus minna. Aga- ehk sai midagi selgemaks ja täpsemaks selles müsteeriumi õpiprotsessis. Sain ka näpunäiteid enda aja planeerimise ja mõistliku ajaraami sees koolitööde esitamise ning teiste inimeste aja austamise osas. Tasakaalukamalt oma mõttetööd ära teha- ehk siis tuleb ka stabiilsus, sõna seadmise oskused. Nagu armas Ingliterapeut Marya ütleb: Meie koolis tuleb tegevuse aluseks hoida koolis kehtivat mõttelist mõistet "AUREA MEDIOCRITAS - kuldne kesktee."

*  *  *  *  *Saviteraapia klient-lapsevanem: "Merlyn on väga tore ja meie 2 last käivad tema juures savitunnis suure rõõmuga!"

 *  *  *  *  *


Armas Ingliterapeut Marya!
Teie kool kui Valgusenäitajad, Eesminejad, sütitate valgust ka meile, kes me hakkame järjest Teie juurde saabuma. See on nagu liblikaefekt, kus liblikas lehvitab tiibadega ja me tunneme seda energiat, vibratsiooni ning lendame, kas või kaugelt kohale selle mõttevalguse peale.

*  *  *  *  *


Armas Ingliterapeut Marya!
Sain nii aru, et läbi aegade on rikutud Looja seadusi ja oleme langenud egomaania lõksu. Aga nüüd on vaja läbi teadlikkuse ehk valgus/armastuse üles ärgata/ tõusta ja tasakaalustada läbi egosurma nii Jumaliknais, kui ka Jumalikmees printsiip.

*  *  *  *  *


Kõigepealt tunnistan, et sain Ingliterapeut Marya vastuskirja järel antud kooli loomise kohta ka "kõhutäie" naerda: "Seda teed tuleb meil lausa labidaga ette kaevata".

*  *  *  *  *


Tagasisideks niipalju, et olin vaadanud varem neid Ingliterapeut Maryaga tehtud intervjuude videosid.
Aga nüüd uuesti vaadates, siis esimene kord jäin magama, video vaatamise ajal ning ärkasin enne video lõppu. Vaatasin videot kuskil kella 20:30 ajal, nii et väga hilja ka ei olnud. Tajusin ka ühe video puhul vasakul pool oimukohta nagu sellist tukslevat tunnet, aga see oli ainult korraks. Hiljem uuesti teistel päevadel vaadates videosid, magama enam ei jäänud ja muid ilminguid ei täheldanud. Ülesanne läks veel niipalju korda, et sain jätkuvalt kinnitust, et olen õiges kohas ja soovin tõusta kahe jalaga maa peal seisvaks ja pea pilvedes avatarhingeks, kes teenib kogukonda. Aga lõpuks nagu ütleb palve: "Sinu tahtmine sündigu nagu taevas, nõnda ka maa peal".

*  *  *  *  *


Minu arvamus on, et kindlasti on raske egotasandilt kuuletuda ja alistuda, eriti kui mõtled teistmoodi,
aga kui olla teadlik, teada tausta ja loomislugu ning kuulata oma teejuhte/kaitseingleid, siis on ehk kergem kuuletuda ja alistuda ning seda hingeravi teekonda vähem valutumalt läbida.

*  *  *  *  *


Tere!
Olen vaatamas teie kodulehti. Teie kooli õppuritest ei tunne reaalselt veel kedagi aga läbi videote vaatamise ja erinevate blogide lugemise tean, kes on kooli õppurid. Igalühel on ka nende signatuuris nende anded, mis suunaga tegelevad, aga neid ei hakanud praegu välja kirjutama.

*  *  *  *  *


Tere!
Mind kõnetas teie kooli kohta info Facebookis, kus mainiti, et selline kool tegutseb Maarjamaal.
Samuti logo MA GISK. Kuna minu töö koosneb peamiselt suhtlusest, aga teatud asjad ei toiminud akadeemilise hariduse järgi, siis lugesin ja uurisin infot juurde YouTube'i st ja ka Facebookist. Ja mind kõnetasid selle kooli ülesehitus ja kavatsused.

*  *  *  *  *


Tere!
Pean tunnistama, et ülesanne oli raske. Oli pikk blogi, kus oli paljude inimeste mõtteid ja arvamusi praegusest ajast ja ka minevikust. Aga resoneerusid ja on mulle olulised ning praktiseerin igapäeva elus: konfliktivaba suhtlemine; palju vaatenurki; uue nurga alt olukorrale või inimesele vaatamine; ilma üksteisega võistlemata; üksteise toetamine; iga inimese andeid hindama ja nägema; kaastunne; rahu; harmoonia; tänulikkus; kannatlikkus; tingimusteta armastus ja usaldada algallikat. Võtaks selle blogi kokku tundmatu autori sõnadega: " Kuula oma südant! Ta ei kinnita ega lükka midagi ümber, see pole minu otsustada. Igaüks leiab oma tee, igaüks leiab oma tõed või mitte. Igaüks valib oma tee, see pole minu otsustada. Igaüks leiab oma tee, see pole minu juhatada. See on iga hinge tee, on see ka iga olendi tee".

*  *  *  *  *


Tere!
Lugesin blogi läbi. Tekkisid erinevad mõtted, tunded. Väga meeldis muinasjutu teemaline blogi. Jätsin ka oma kommentaarid peale igat blogi. Vaatasin enda sisse ja püüdsin tunnetada, mis süda ütleb. Jah, õppimissoov on jätkuvalt.

*  *  *  *  *